<span class="dojodigital_toggle_title">Rytuał odmładzający z fitoestrogenami</span>

Rytuał odmładzający z fitoestrogenami

Już po 29 roku życia w organizmie zachodzą zmiany hormonalne i spada poziom estrogenów, wpływa to na spadek produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego – efektem jest :

  • Utratą elastyczności i sprężystości skóry
  • Wyostrzenie rysów twarzy
  • Spadek poziomu nawilżenia

Rytuał oparty na działaniu składników aktywnych:

Fitogen – fitokompleks z 7 roślin, bogatych w naturalne fitoestrogeny , które: działają przeciwzmarszczkowo, antyoksydacyjnie poprawiają jędrność i elastyczność skóry hamują degradację elastyny i kolagenu.

Feminage – ekstrakt z liści Engelhardtia chrysolepis, który poprawia integralność skóry właściwej z naskórkiem, stymuluję produkcję i poprawia jakość elastyny.

Naturalne oleje roślinne – ryżowy, malinowy, olej z dzikiej róży i czarnej porzeczki – odżywiają, dostarczają witamin, wzmacniają barierę ochronną.

W zabiegu stosujemy autorski endomasaż, który ma działanie stymulujące na skórę i mięśnie, poprawia ukrwienia, stymuluję produkcjię kolagenu i elastyny, zwiększa jędrnośc i gęstość skóry ,remodeluję kontury twarzy, poprawia mikrokrążenia, usuwa toksyny, zmniejsza tendencję do obrzęków

Dla kogo?

DLA KAŻDEJ KOBIETY

Profilaktyka hormonalnego starzenia się skóry – już od 35 roku życia. Skóra z widocznymi objawami hormonalnego starzenia się takimi jak: suchość, utrata elastyczności, zaburzone rysy twarzy, zmarszczki, przebarwienia

Zapraszamy do zapisów ! tel. 728 181 557