Karta podarunkowa

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby – dobrze trafiłeś! Oferujemy bony podarunkowe na dowolny zabieg z naszej oferty (masaże, zabiegi na twarz, rytuały, masaże dla dwojga, opalanie natryskowe) lub dowolną kwotę.

Vouchery papierowe są dostępne w gabinecie (umów się z Nami na konkretną godzinkę na odbiór prezentu). Poniżej możesz zakupić voucher również w formie elektronicznej (ważny 3 miesiące od daty zakupu, jako plik PDF, dostawa darmowa na adres mailowy). W przypadku zakupu konkretnej usługi – cena na voucherze NIE jest widoczna. Jeśli chcesz wykupić voucher elektroniczny na inną usługę/ kwotę lub wysłać voucher pocztą, na adres osoby obdarowanej – zadzwoń lub napisz do Nas!

Dobre prezenty to takie, w które pakujemy emocję i niezapomniane przeżycia. Podaruj bliskiej osobie niezwykły upominek pełen zdrowia, relaksu, wyciszenia i odpoczynku, pozostawiający miłe wspomnienia, radość i uśmiech na twarzy! 

Urodziny, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Matki, pod choinkę i po prostu bez okazji!

Adres rozliczeniowy: Day Spa Rzeszów sp. z o.o, zarejestrowana pod adresem Miodowa24/24 w Rzeszowie, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (Sąd Rejonowy w Rzeszowie,  XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), pod numerem KRS:  0000766421 , posiadająca REGON:  382349896  , NIP: 8133801855.

+48 728 181 557