Day Spa Rzeszów 

To ekskluzywny gabinet masażu, znajdujący się w cichej i spokojnej okolicy w samym sercu stolicy Podkarpacia.  Wyjątkowe miejsce, w którym ciało i umysł traktowane są jako jeden spójny system. Oferujemy profesjonale, kompleksowe zabiegi specjalistyczne, które pozwolą bezinwazyjnie przywrócić naturalny i zdrowy wygląd twarzy i ciała. Nastrojowy klimat zapewni relaks i intymność. Oferujemy vouchery podarunkowe na konkretne zabiegi lub wybraną kwotę. Jest to idealny prezent dla każdego i na każdą okazję. Czym się wyróżniamy? Jako pierwsi w Rzeszowie oferujemy absolutną nowość  – masaż rzeźbiarski twarzy! Jest to proces odmładzania twarzy poprzez manualne modelowanie oraz wygładzenie ręczne zmarszczek – bez ingerencji skalpela!

 

Ishkova Iryna

Magister zdrowia publicznego i kosmetologii, dyplomowany technik masażysta, sukcesywnie pogłębiający swoją wiedzę oraz umiejętności poprzez udział w wielu kursach masażu i kosmetologii estetycznej.


Trzyletnie doświadczenie zdobyła w prywatnych gabinetach masażu, salonach kosmetycznych oraz ośrodkach spa. 

Prywatnie – osoba aktywna, kreatywna i twórcza. Mówi o sobie tak: „Jestem pewna że praca to pasja, która musi dawać satysfakcję. Mam szczęście że właśnie taką pracę mam. Lubię być z ludźmi, doradzać im. Jestem osobą pozytywną, chętnie się tym pozytywnym podejściem dziele się z moimi klientami”. Jest to osoba z niekończącą się energią i miłością do życia.